top of page

o nás

Poskytnúť našim hosťom výnimočný servis v príjemnom prostredí s autentickým duchom dedinského života na Gemeri je iba jeden z mnohých cieľov, o ktorý sa v našom ubytovaní usilujeme.
 

Chceme, aby sa naši hostia cítili príjemne, spokojne a bezstarostne, preto sme im k dispozícii 24 hodín denne pripravení splniť takmer každé prianie :-). Prijímame zodpovednosť za to, že naši hostia budú výborne informovaní nielen o prírodných, architektonických a umeleckých krásach Gemera, ale aj o všetkých akciách, ktoré sa počas ich pobytu budú konať v okolí.

Hosťom poskytujeme mapky, brožúrky, letáky a spravodajcov z okresu Rožňava. Našim hlavným partnerom pri propagácii tohto neoprávnene zabudnutého regiónu je združenie Gotická cesta (www.gotickacesta.sk) a Turistické informačné centrum Rožňava. Veríme, že spoznať krásy Gemera, je to najlepšie, čo môžete pri svojej ceste na východ Slovenska urobiť.

Aj keď sme srdcom Gemerčania, podporujeme pražskú chránenú dielňu Inšpirácie, ktorá vznikla pri Dievčenskej katolíckej škole. Dievčatá s rôznym stupňom postihnutia v rámci našej úzkej spolupráce pre nás aj vás vyrábajú mydlá, sviečky, hrnčeky, vankúšiky a ďalšie dekorácie a suveníry, ktoré si možete zakúpiť na recepcii.

bottom of page