top of page

aktivity

Piknik v parku pri kaštieli Betliar
Požičajte si u nás bicykle, naplníme vám piknikový košík dobrým jedlom a vínom a strávte tie najkrajšie chvíle na Gemeri v najstaršom anglickom parku v strednej Európe! Viac info na recepcii Nad Kostolom.
Žijeme dobrým vínom
Riadené degustácie, slepé ochutnávky, či vínny festival. Neskutočné vína v neuveriteľnom podaní. To všetko môžete zažiť, keď sa u nás ubytujete alebo len pôjdete okolo. Viac info na www.gemart.sk.
Grilovacie štvrtky
K letným večerom bezpodmienečne patrí aj grilovačka. Dobroty z grilu, ktoré vám ponúkneme si ani nedokážete predstaviť. Gril dnes už nie je len klobása a mäso. U nás si pochutnáte na grilovanej zelenine, syru, vajíčkach a dokonca aj ovocí. Pripravujeme pre vás tématické grilovačky napríklad všetko čo lieta, alebo všetko čo pláva. Máte možnosť vyzkúšať rôzne sladkovodné a morské ryby, morské plody a iné zvláštnosti, ktoré potešia nie len vaše chuťové poháriky ale aj oko. Viac info na recepcii Nad Kostolom.
 
Kultúrno - náučné piatky
Chcete sa dozvedieť viac o regióne, kde sa práve nachádzate? Chcete poznat miestnych umelcov? Príďte na prednášky, kvízy či diskusie o Gemeri alebo na vernisáže, výstavy a rozprávanie o umení nie len s umelcami, ktoré v našich priestor usporiadava v letných mesiacoch GemArt – Gemerský umelecký inštitút. Viac info na recepcii Nad Kostolom. Viac info na www.gemart.sk.
Hudobné soboty
Sobotný večer v útulnom prostredí, so skvelým vínom a príjemnou hudbou? My vravíme ÁNO! GemArt v spolupráci s Areálom Nad Kostolom pre vás pripravuje sobotný program počas celej letnej sezóny. Môžete sa tešiť na hudobné kapely, ktoré sa budú striedať s gitarovými a pianovými sólistami. Viac info na www.gemart.sk.
bottom of page